Wczytuję dane...

Jak zamawiać pokrowce kosmetyczne na łóżka spoza naszej oferty

Jeżeli nie znajdziecie Państwo wsród naszej stałej oferty pokrowców lub prześcieradeł na swoje łóżko lub leżankę kosmetyczną, możemy przygotować wykroje i uszyć je według Państwa życzenia.

Abyśmy mogli to zrobić potrzebujemy Waszej współpracy:

W pierwszej kolejności prosimy o przesłanie zdjęcia fotela wraz z jego nazwą handlową lub link do strony, gdzie są jego zdjęcia.

Przygotujemy na podstawie zdjęć rysunek  który wyślemy do Państwa i  poprosimy o zmierzenie materaca fotela lub łóżka.

Do pomiarów wystarczy tzw. metr krawiecki lub dłuższa linijka.

Przykładowe rysunki z wymiarami pokrowców:


Pokrowce prześcieradła kosmetyczne

Pokrowiec na łózko do masażu

Pokrowce kosmetyczne prześcieradłaNa podstawie wykonanych przez Państwa pomiarów będziemy mogli przygotować dla Was ofertę i po Waszej akceptacji wykonać te pokrowce kosmetyczne.

W razie pytań prosimy o kontakt bezpośredni: 22 815 33 96 lub mailem: biuro@anikafor.pl

ANIKAFORBEAUTY&SPA
INFORMACJA O NAS
Witamy w naszym sklepie internetowym: Anika for Beauty. Nasza firma jest producentem tekstylii kosmetycznych: prześcieradeł i pokrowców kosmetycznych, tunik, szlafroków itp. Większość wyrobów oferowanych w naszym sklepie szyjemy na zamówienie co może trwać od 7 do 30 dni. Zapraszamy do współpracy z profesjonalnie i legalnie działająca firmą. ANIKA 04-666 WARSZAWA UL. DZIELNICOWA 56 NIP 552 166 66 38 REGON 012883468 ORAZ DANE KONTAKTOWE: TEL. 48 22 815 33 96 ( pon.-piątek od 10-17) E-MAIL: biuro@anikafor.pl