Wczytuję dane...

Specjalistyczne pokrowce na fotel, krzesło Prestige-Reh produkcji firmy Habys. Komplet pokrowców składa się sześciu osobnych części zakładanych na poszczególne poduszki fotela.

Typ dzianiny i jej kolor można wybrać w karcie produktu powyżej ceny. Wszyte na stałe gumki pozwalają na łatwe zakładanie/zdejmowanie pokrowców z materacy krzesła do masażu.

 


Surowce na pokrowce które możecie Państwo wybrać powyżej w opcjach:

- dzianina frotte o składzie: 80 % bawełna i 20 % poliester, gruba: gramatura 220 g/m2

- dzianina welurowa o składzie: 80 % bawęłna i 20 % poliester, gruba: i trwała: gramatura 240 g/m2

Dzianiny posiadają certyfikaty:

Przyjazny dla człowieka i Przyjazny dla dziecka wydany przez Instytut Technik i Technologii Dziewiarskich TRICOTEXTIL - Laboratorium Badawcze Metrologii Włókienniczej gwarantujący wysoką  jakość i bezpieczeństwo użytkowania oraz międzynarodowy Oko Tex Standard 100.

hurtownia kosmetyczna

 

Jeżeli nie znajdziecie Państwo Wam odpowiadającego typu fotela , uszyjemy pokrowce  według Państwa wskazówek na życzenie.
Tego typu zlecenia proszę konsultować z nami indywidualnie: telefoniczne:
 22 815 33 96 lub emailem: biuro@anikafor.pl

Polecamy równiez ten artykuł
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
ANIKA FOR BEAUTY & SPA
INFORMACJA O NAS
Witamy w naszym sklepie internetowym: Anika for Beauty. Nasza firma jest producentem tekstylii kosmetycznych: prześcieradeł i pokrowców kosmetycznych, tunik, szlafroków itp. Większość wyrobów oferowanych w naszym sklepie szyjemy na zamówienie co może trwać od 7 do 30 dni. Zapraszamy do współpracy z profesjonalnie i legalnie działająca firmą. ANIKA 04-666 WARSZAWA UL. DZIELNICOWA 56 NIP 552 166 66 38 REGON 012883468 ORAZ DANE KONTAKTOWE: TEL. 48 22 815 33 96 ( pon.-piątek od 10-17) E-MAIL: biuro@anikafor.pl