Wczytuję dane...

Hurtownia kosmetyczna ANIKA for BEAUTY poleca: dedykowany pokrowiec  na krzesełko kosmetyczne Camelia.

Pokrowiec okrywa jednocześnie oparcie oraz siedzisko ale tylko od frontu (bez pleców).

W miejscu łaczenia oparcia siedziska wszyta jest gumowa taśma powstrzymująca wznoszenie się pokrowce.

Pokrowce są mocowane do krzesełka za pomocą wszytej w tunel na około gumki, oraz gumowego pasa spinającego pokrowiec od tyłu fotela.

 

Specjalny rozkrój, elastyczna dzianina oraz wszyta na około gumka zapewniają doskonałe ułożenie  dzianiny na różnych kształtach siedziski.

Surowiec:

atestowana, gęsta dzianina typu welur a  o gramaturze  240 g/m2  i o składzie : 80 % bawełna oraz  20 % poliester

lub frotte 220 g/m2 o identycznym składzie surowcowym.

Dzianina posiada certyfikaty: Przyjazny dla człowieka i Przyjazny dla dziecka wydany przez Instytut Technik i Technologii Dziewiarskich TRICOTEXTIL- Laboratorium Badawcze Metrologii Włókienniczej gwarantujący wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania oraz miedzynarodowy Oko Tex Standard 100.

 

Pokrowce kosmetyczne hurtownia

Dostępne kolory i typ dzianiny można wybrać w opcjach powyżej

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
ANIKA FOR BEAUTY & SPA
INFORMACJA O NAS
Witamy w naszym sklepie internetowym: Anika for Beauty. Nasza firma jest producentem tekstylii kosmetycznych: prześcieradeł i pokrowców kosmetycznych, tunik, szlafroków itp. Większość wyrobów oferowanych w naszym sklepie szyjemy na zamówienie co może trwać od 7 do 30 dni. Zapraszamy do współpracy z profesjonalnie i legalnie działająca firmą. ANIKA 04-666 WARSZAWA UL. DZIELNICOWA 56 NIP 552 166 66 38 REGON 012883468 ORAZ DANE KONTAKTOWE: TEL. 48 22 815 33 96 ( pon.-piątek od 10-17) E-MAIL: biuro@anikafor.pl