Wczytuję dane...

Pokrowce, prześcieradła kosmetyczne- jakie produkty oferuje nasza hurtownia kosmetyczna

Nasze przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się  w usługowej produkcji tekstyliów dla zakładów kosmetycznych, salonów masażu oraz ośrodków SPA między innymi wszelkiego rodzaju pokrowców i prześcieradeł kosmetycznych.

Wielka ilość dostępnych na rynku łóżek i foteli kosmetycznych, różniących się kształtami i wymiarami materacy wymagała opracowania ponad stu wykrojów pokrowców , które znajdują się w naszej ofercie handlowej.

Na pewno nie możemy powiedzieć że posiadamy przygotowane i opracowane wzory wszystkich materacy ale podejmiemy się uszycia pokrowców, prześcieradeł na każdy fotel czy łóżko po otrzymaniu: zdjęć , linku i wymiarów.

Duża część foteli może być okryta pokrowcami tzw. uniwersalnymi.


pokrowce kosmetyczne

Podane wymiary są wymiarami maksymalnymi.

Dzianiny na pokrowce są dość elastyczne.  Mocowanie zapewnia wszyta naokoło gumka oraz jeden pas spinający pokrowiec pod materacem. Pas spinający można zapinać w dowolnym miejscu .

Inne fotele o unikalnych kształatach, składające się z wielu osobnych materacy lub o nietypowych wymiarach wymagają szycia pokrowców, prześcieradeł na miarę.

Przykład naszej realizacji: prześcieradła na łóżko do masażu o wyjątkowo dużym rozmiarze, wykonane z czystej 100% dzianiny bawełnianej.

pokrowce prześcieradła na fotele kosmetyczne

Przykład naszej realizacji: pokrowce kosmetyczne na fotel Giovanni

przprześcieradło  kosmetyczne na leżankę kosmetyczna

Jeżeli nie znajdziecie Państwo w naszej ofercie foteli lub łóżek na które poszukujecie pokrowców lub prześcieradeł kosmetycznych prosimy o przesłanie nam maila  wraz ze zdjęciem, linkiem i wymiarami postaramy się przy Państwa pomocy opracować wykroje i przedstawić ofertę.

Pozdrawiamy

Anna i Grzegorz Kalinowscy

ANIKA FOR BEAUTY & SPA
INFORMACJA O NAS
Witamy w naszym sklepie internetowym: Anika for Beauty. Nasza firma jest producentem tekstylii kosmetycznych: prześcieradeł i pokrowców kosmetycznych, tunik, szlafroków itp. Większość wyrobów oferowanych w naszym sklepie szyjemy na zamówienie co może trwać od 7 do 30 dni. Zapraszamy do współpracy z profesjonalnie i legalnie działająca firmą. ANIKA 04-666 WARSZAWA UL. DZIELNICOWA 56 NIP 552 166 66 38 REGON 012883468 ORAZ DANE KONTAKTOWE: TEL. 48 22 815 33 96 ( pon.-piątek od 10-17) E-MAIL: biuro@anikafor.pl